Červen 2013

Bye school .. Hello summer holiday :)

26. června 2013 v 15:56 | *Anne |  *Diary
Tak se nám to rychle krátí, a prázdniny tu budou už v pátek v odpoledních hodinách ! Takže mě zbývají vpodstatě 2 dny s mojí třídou .. poslední 2 dny na základce .. pak už čeká střední. Jsem z toho nesvá,smutná .. ty lidi nesnáším,ale zároveń miluju no :) Co už nadělám. Každopádně zítra jedu na koníky,pak mám skoro měsíc pauzu no,kvůli USA :3 no a v pátek máme poslední zvonění,společný oběd se třídou a gril párty, jako rozlučku :'( budu brečééét.

No toto byl jen informační článek,jen jsem chtěla ještě říct,že už mám přednastavené nějaké články obden 1,a ty volné dny se budu snažit psát online deníček přímo z místa dění :) Tak já vás jdu oběhnout. Ještě vám sem hodím fotku mého nového účesu,je to boží :3


Dlouhá neaktivita .. bude nejspíš dále pokračovat offline

23. června 2013 v 12:24 | *Anne |  *Důležitá oznámení
Ahoj, omlouvám se všem,že jsem dlouho nenapsala .. Měla jsem toho strašně moc. Konec školy se blíží,a naše třída připravuje rozlučku a poslední zvonění,to víte .. pak už odcházíme všichni na střední školy :3 Taky poslední dobou chodím furt ven,protože je hezky..a užívám si poslední chvíle s lidma ze školy.. Ještě jednou se vám omlouvám,že se vám nevěnuju atd. Ale mám spoustu námětů na články,ale jak už nadpis napovídá .. neaktivita v offline režimu .. No,jak vám to vysvětlit ? V červenci odlítám s rodinou na 2 týdny do USA(NYC,Washington,Long Island) <3 Tákže se pokusím něco přednastavit,proto ten offline režim. Potom se vracím,budu tu týden a zase odjíždím na koňský tábor :) Pak tu budu celý srpen,možná jen nějaké výlety po Česku a oslava 15 narozenin .. teda ty budu slavit už v USA,protože je mám 13.7. ale to je vedlejší.

No snad jste tuhe slátaninu trochu pochopili. Celý červenec tedy nejspíš bude v offline režimu,teď budu přednastavovat a občas budu v online režimu..vždycky napíšu ke článku jestli je to online,nebo offline,přednastaveno atd. :) Obíhat budu,jak jn budu moct,ikdyž budu v offline režimu :) Vždycky si na vás najdu večer čas a oběhnu. Teď vás půjdu oběhnout a okomentuju všechno co se dá,no uvidím..všechno asi taky nestihnu.
Tak se tu mějte,pá moje zlatíčka :*


schlazení horkým letních dnů .. jedině Caramel frapuccino ze Starbucks :3
Můj hudební vkus :3

1. června 2013 v 10:00 | *Anne |  *Anne

PŘEDNASTAVENO

Další věcí,jak můžete poznat mojí osobnost je hudební vkus. Dá se říct,že poslouchám vpodstatě všechno. Pokud vás zajímá,co poslouchám konkrétně,tak koukněte na můj playlist. Poslouchám novinky i starší písničky,podle toho,jak mám náladu :)


Nooo,myslím si,že to stačí :) většinu asi budete znát,některé možná ne. A jaký je váš styl hudby ? Máme něco společného ?