Červenec 2013

OMLUVA

30. července 2013 v 15:31 | *Anne |  *Důležitá oznámení
Ahoj všichni,omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla a neobíhala vaše blogy,ale znáte to. Jsou prázdniny a já nechci sedět pořád u PC. Jinak Ameriku jsem si parádně užila ! Brzy snad bude článek s reportáží a fotkami. No a také jsem byla na koňském táboře,který jsem si skvěle užila,také mou dát fotky jestli chcete. No a jestli vás o zajímá tak mi nasadili rovnátka na pevno :/ Strašně mě bolí zoubky,chjoo a ještě chvíli budou,hlavně mi dali takových kartáčků speciálně na rovnátka .. bože ! No nic jdu vás asi oběhnout :)


ochutnávka :3 NYC .. dolní Manhattan
*Anne

Liam Hemsworth

11. července 2013 v 9:00 | *Anne |  -Celebrity


Liámek je můj oblíbený herec ! Narodil se v Austrálii v Melbourne. Liam má dva bratry Chrise a Luka. Jsou to také herci :)
V roce 2009 se Liam přestěhoval do USA,kde začal svojí hereckou kariéru. Liam má přítelkyni Miley Cyrus. Je mu 23 let. Můžeme ho vidět například ve filmu Last song,kde hrál právě s Miley,The hunger games,Paranoia atd. :)

FOTOGALERIE :Vzpomínky

9. července 2013 v 9:00 | *Anne |  *Téma týdne
OFFLINE
Tento článek byl publikován na mém bývalém blogu, a je o staré téma týdne. Ale bylo mi líto to vš smazat,tak to překopíruji sem :) Těchto článků tu bude ještě pár. Tak se nedivte prosím..

..VZPOMÍNKY..
Vzpomínky,to jediné nám nikdo nemůže vzít,protožo vzpomínky,ať už špatné či dobré máme my v hlavě, a tam nám nikdo nevidí,pokud pominu Edwarda ze Stmívání :D. Někdy si prostě jen tak lehnu nebo sednu do postele se sluchátkama v uších a vzpomínám na staré dobré časy,nebo třeba na různé chvíle,které bych nejraději prožívala znovu a znovu :3 Nevím jak vy,ale já mám nad postelí obrovskou koláž fotek z ciziny a pak ještě nástěnku,kde mám fotky s kamarádkami a rodinou,pak mám i různé koláže fotek s pejsky,koňmi atd. Tyhle všechny fotky si prohlížím a vzpomínám. Někdy se i zasměju nad vtipnými zážitky :) Prostě fotky a hudba v uších k tomu jsou nejlepším způsobem,jak si obnovit vzpomínky v hlavě :) Nebo třeba taky,když jdu spát přemítám co všechno se ten den stalo,přemýšlím co by se mohlo udělat jinak a lépe,co jsem pokazila a proč se ty věci dějí. Nad tím přemýšlí asi spoustu lidí nemám pravdu ? Ano i já mám špatné či smutné vzpomínky,ale naučila jsem se s tím žít,protože život jde dál..tak nezoufejme,a žijme přítomností !
tuhle písničku jsem jako malá holka úplně zbožňovala ! Odkaz na písničku - TADY

Mějte se tu :)
*Anne

Řetězák plný informací

7. července 2013 v 9:00 | *Anne |  *Anne
OFFLINE
Nezajímavé informace o mně :) Jen tak pro zajímavost.
...
Sem ve vztahu? > Tak napůl :') teprve začátek,víte co..
Sem šťastný? > áno !! Já jsem velice optimistický člověk,a problémy beru s nadhledem.
Zklamal sem se už v někom? > Bohužel ano,ale to asi každý..
Oblíbená barva? > modrá
Jakou písničku sem poslouchal naposledy? > Armin van Buuren - This is what it feels like :3
Jsem na fb každý den? > bohužel ano no :D závislost !
Znám takového člověka, který je do mě zamilovaný? > nejspíš ? :)
Mám tetování? > ne,ale nevadilo by mi mít vytetované jméno Enrique na zápěstí :3
Podzim nebo léto? > léto,ale podzim je taky krásný !
Jaro a nebo zima? Zima :)
Je takový člověk, kterého nenávidím? ano ! -_- Ale to je jedno,ten člověk ostatním ubližuje a za to ho nenávidím..ubližuje i mým blízkých přátelům.
Jaké barvy mám očí? > modré :')
Co dělám rád? > čtu knihy,poslouchám u toho písničky,koukám na filmy,chodím ven s kamarády .. ráda nakupuju ! :3

Nalaďme se na Starbucks ! :3

5. července 2013 v 10:00 | *Anne |  *Fotogalerie
50:50 OFON (napůl online,napůl offline) :'D

Ikdyž je Starbucks drahá záležitost,já to mám jako drogu,lepí než cigarety ;) Nesnáším cigára. Starbucks má spoustu druhů kávy ať už studené,nebo teplé. Má i horké čokolády,čaje a ruzné "šejky" :'D Prostě ňamina,hned po něm je Bubble tea ! Prodává se spoustu věcí s motivem Starbucks a je to nejbohatší kávový řetězec .. :) <3
U nás najdeme útulné kavárny Starbucks na Václavském náměstí,v Palladiu,v OC Černý Most,u nákupního centra Labuť atd. :)

Mimochodem .. Starbucks z New Yorku chutná skvěle,áno mám se tu fajn,je to tu boží !!
Příště podám bližší info ! :) Miluju vás zlatíčka :*

MILUJU VÁS,PÁPÁ
*Anne

Realita

3. července 2013 v 10:00 | *Anne |  *Téma týdne
OFFLINE
Tento článek je zkopírován z mého bývalého blogu,pár takových tu ještě bude,tak se prosím nedivte :)

..REALITA..
Realita je podle mě super námět na téma týdne. Pod pojmem realita si představím spoustu věcí. Například kamarádi z Facebooku. Ano i já jich pár mám,ale mám je ráda, a doufám,že se s nima někdy uvidím. Bohužel některým lidem přerostě Facebook natolik přes hlavu,že žijí jen svým vysněným světem, a mají pouze Facebook kamarády, a tím tak přicházejí o reálný,ikdyž někdy krutý svět. Realita je podle mě lepší než náš vysněný svět..ano snít si o všem možném před spaním je také dobré a hezké,ale k čemu to je ? Pokud něco nezačneme s našimi sny dělat,zůstanou pouze našimi sny,ikdyž se mohou stát realitou. Co tím chci říct ? Chci tím říct,že když máme nějaký svůj sen,musíme pro to udělat maximum,aby se sen stal skutečností v reálném světě. Mě už se to takhle párkrát podařilo. Je jedno jestli se jedná o to vyhrát nějakou soutěž,získat kluka svých snů,či se dostat na školu kam chcete. Důležité je udělat pro to maximum, a já věřím,že se to splní :) Stačí jen udělat maximum co jde,a věřit v to co chceme,aby se stalo realitouMějte se hezky,pápá :*

odlítáméé :3

1. července 2013 v 9:00 | *Anne |  *Diary
Tak, a je to tady ! Odlítám do USA,Ameriky .. prostě za velkou louži :3 První zastávka New York city,Central park :3 Ach bože,je to splněný sen :) Užijte si to tady .. já se zase brzo vrátím. Jen jsem vám ještě chtěla napsat,že jsem nestihla všechno přednasavit :/ Takže se pokusím něco psát z Ameriky,uvidíme,pár článků tu máte no :) Obíhat spíše nebudu tak mě prosím omluvte !

Jo a taky jsem vám chtěla napsat,že jsem tedy ukončila základní školu..na posledním zvonění mi ukáply slzy,jak tam ke mně všichni chodili se loučit :'( Ale pak nejluxusnější rozlučka u kámoše na chatě ! Parádička..všichni mi budou tak strašně chybět ! :'3 Miluju je !No nic,tak já pádím do letadla :D
Pápá :*
*Anne