Září 2013

Holi Open Air 2013

29. září 2013 v 12:28 | *Anne |  *Traveling
Sice to není žádná cizí země,ale dala jsem to do rubriky *Traveling,snad s tím nemáte problém :D :)


Karamelový čaj :3

25. září 2013 v 21:18 | *Anne |  *Anne
Nevěděla jsem,kam dnešní článek zařadit,tak jsem ho dala do rubriky *Anne .. protože je to moje závislost no :D :)
Karamelového čaje může být hodně druhů. Můžete mít jen normální sáčkový se sladkou příchutí karamelu,nebo si z normálního karamelového čaje můžete udělat čaj na kašel,nebo na průdušky s karamelovou příchutí.
A teď kde koupit karamelový čaj ? Spousta lidí tento čaj nezná,ale v čajovnách ho najdete určitě,bude vypadat nějak takhle :

Náročný,ale mega užitý víkend ! :3

16. září 2013 v 18:14 | *Anne |  *Diary
Hned na začátku se omlouvám,že neobíhám,ale musím vám říct,že se školou to teď vůbec během týdne nestíhám,takže vám chci říct,že budu obíhat vždy o víkendu,a okomentuju články,co jste za ten týden napsali :) Ale jen ty,co mě budou nějakým způsobem zajímat. No .. a teď k nadpisu :) Víkend byl pro mě náročným,ale mega užitým .. Musím říct,že život 15ti letého člověka si užívám plnými doušky. Minimální dohled rodičů,musím převzít ruzná rizika atd. No,ale to už zase odbíhám jinam. Jen jsem vám chtěla říct,že jsem v sobotu jela s kámoškou ze základky na Ladronkafest 2013 .. a moooc jsem si to užila :) Potkala jsem tam lidi jak ze základky,tak i ze střední ... docela se pilo,a byla little párty hárd :D No chápete. No a ještě před tím,než jsem jela na Ladronku jsem potkala v Palládku FB celebritu- Denis Kubík,nevím jestli ho znáte,tak jsem si s ním dala fotečku :D :)) Je to ňuňan no :D Říkejte si co chcete,ale domů bych si ho asi nepřivedla,chápete jak to myslím :'D No,tak to byl příklad FB celebrity,jak jste se mě ptali v minulém článku .. Daší FB celebrity,které znám jsou třeba Tomáš Staněk-český Justin Bieber,když se obleče jako on a veme si brýle :D No prostě napíšu vám samostatný článek o nich,jestli chcete,znám i pár holek,ale ty mě moc nezajímají no :)
Noo a včera jsem byla na tý nejůžasnější párty všech dob ! Nebyl jste tam taky někdo ? :D HOLI OPEN AIR PRAHA ! Poprvé v České republice :3Holi Open Air Praha <3 No nemilujte to ! Udělám vám o tom samostatný článek,chcete ? :)*

Znovu připomínám,že budu obíhat VŽDY o víkendu ! Během týdne nestíhám obíhat ! Těšte se na další články :)
Př. Karamelový čaj, Holi Open Air,FB celebrity a spoustu dalšího !
*Anne

Nestíhám,nestačím...milujůůů :3 :D

11. září 2013 v 19:04 | *Anne |  *Diary
Ahoooj,jen píšu takové info .. jelikož mám školu v Praze,tak se domů vracím později,než ze základky. Logicky že ? :D Chtěla jsem se vám omluvit,že neobíhám a nepíšu články..chci obíhat a psát,ale nemám čas,nechci hned ze začátku zanedbat školu :) Každopádně škola je naprosto megasuperúžasněsuperluxusněmooocskvělá :3 Zjistila jsem,že nám tam chodí samý FB celebrity a jeden můj kamarád co jsem s ním byla na táboře,takže úplně pecička ! Noo každopádně vám sem dám jenom můj playlist .. co teď právě nejvíce poslouchám :) A zkusím vás oběhnout.

Miley Cyrus - Wrecking Ball ... písničky úplně boží,ale klip se mi nelíbí,hlavně to jak tam olizuje všechno možný, a jak je nahá na tý kouli :) To se mi prostě nehodí,jinak písnička je boží !

Love it ! Včera jsem si koupila knížku v češtině,koukala jsem na film 2x v ájině v letadle z Ameriky,a ten film je prostě božíí :3
*Anne

První dojmy,smích,radost .. štěstí ! :')

7. září 2013 v 12:29 | *Anne |  *Diary
A je to za mnou ! Důvod mé neaktivity byl seznamovák s prvákama :') Podle nadpisu asi už tušíte,že jsem mega šťastná ! V noci před prvním dnem na střední jsem byla nervózní a nemohla jsem usnout vstávala jsem v 5:30 a pomalu jsem školu nestíhala .. vezl mě taťka a byly všude zácpy,takže dálnice úplně plná .. ale naštěstí na mě venku čekala Beky a Lukáš .. takže jsem nemusela hledat mojí třídu atd. :) Ve třídě jsme poznali naší třídní .. úplně super profesorka ! Mladá a rozumí nám :D Dostávali jsme studijní průkazy,podepisovali různý papíry atd. No a pak se jelo na seznamovák .. Seznamovák byl úplně nejlepší !! Máme nejlepší třídu,super kolektiv,nikdo nikoho nepomlouvá,neodsuzuje..všichni se baví se všema :') a ostatní třídy prváků jsou taky super ! Tolik nových úžasných lidí ! Třeba školní řád jsme měli řešit hodinu a naše třída ho řešila 3 hodiny,protože sme se furt něčemu tlemili :D Prostě skvělé ! Seznamovací hry taky neměli chybu :'D a naše třída vyhrála skoro všechny soutěže. A co jsem ještě chtěla říct,že ve třídě máme dvočata kluky,takový roztomilouše .. jsou si fakt podobný,ale já už je rozeznám. No a proč vám to tady píšu. Měli jsme hrát divadlo,a my si vylosoval Pata a Mata .. takže Pat a Mat byl jistej,dvojčátkáá :3 Prostě a jednoduše. Mám tu nejlepší školu,třídu,kamarády .. rozvrh taky ujde :)


Poprvé v historii se těším na pondělí ! :*
*Anne