Říjen 2013

Meeting a celebrity :) PART 1

30. října 2013 v 12:49 | *Anne |  -Celebrity
Setkání s vaším oblíbeným zpěvákem,nebo jen se známou osobností je velký zážitek. V tu chvíli,kdy spatříte danou osobnost nevíte co máte dělat,zvedne se adrenalin,a ti co do všeho jdou po hlavě(příkladem jsem já :D ) si hned běží říct o fotku,podpis ... prostě o cokoliv :)
V nadpisu máte PART 1 .. Ano musím tento nápad Meeting a celebrity rozdělit na 2 části,možná 3 .. 1. část bude o Facebook celebritách,2. bude o českých celebritách,třeba o zpěvácích,hercích a 3. bude o umělcích ze zahraničí..s tou 3.částí si to ještě rozmyslím :)


TAG

26. října 2013 v 14:55 | *Anne |  *Anne
Ahoj,jen v rychosti píši tento TAG,na který mě nominovala Jull :) Přijde mi to docela dobrý způsob,jak se o mě něco dozvědět..čtěte dále :)

1. Jaké máš nejhezčí a nejzábavnější zážitky z dětství?
Nejhezčí zážitky jsou asi ještě z pískoviště,když jsem stavěla bábovičky,a byla nejšťastnější,ale také si pamatuji mojí první návštěvu cizí země,a to Egypta už v 6 letech ? :)) To byla krása,a nebo spaní s plyšákama v posteli po nějakém "strašidelném" filmu,nebo bouřce .. né,že bych to nedělala ještě teď :'D

Jsem šťastně nešťastný rebel :)

15. října 2013 v 21:04 | *Anne |  *Diary
Ahoj,tak se vám zase hlásím :) Venku je krásné počasí,takže aspoň něco pozitivního,narozdíl od minulého týdne :) Minulý týden nebyl pozitivní kvůli škole.No .. škola je na nic,jakože ohledně učení,vůbec nic mi nejde do hlavy :( nebo teda,do hlavy mi to jde,ale prostě to vždycky nějak pokazím,teď mám na myli matiku,fyziku(ta mi do hlavy stejně nejde,to je pravda),geografii(za 5 ze zkoušení) a pak čeština,tam mám 4,5 a dala bych si za to nejradši pěstí do huby .. protože to není možný 4 z testu,ze kterého nebyla ani jedna 1 ani 2 ... ale proč jsem nemohla mít aspoň 3 jsem debil fakt,takový debilní chyby ! A ta 5 ? Pravopisné cvičení, 1 chyba stupeň dolů,no jo co se dá dělat,zítra píšem další pravopisné cvičení,tak mi prosím držte palce :) Ostatní předměty tak nějak zvládám,pohodička -,- ... no,takže ohledně učení jsem v prdelce,a trápí mě to,aspoň že ta třída je nejvíc vpohodě. Miluju ty lidi tam :')
Jak jste si mohli všimnout mám tu nový dess,na té fotce jsem já,je to focené u školy :) Miluju to tam,krásný výhled,a ty labutě a kachny jsou taky vtipný,si s nima normálně povídám,a oni poslouchají :D* Jaký na ten dess máte názor ? Měl být trošku ledovějšího nádechu :) Mně osobně se líbí.
No a teď k nadpisu. Šťastně nešťastný rebel ? Asi si právě říkáte WTF ? Já vám to vysvětlím :D V sobotu jsem byla zase na párty,ano ano..místo párty bych se měla učit,ale dlouho jsem nebyla,tak jsem šla. Bylo to úplně totál libové,bylo nás víc,dala jsem si Jacka Danielse,a pár Berentzenů a pak panáka Malibu,problém je,že se mnou to nic neudělá :'D Maximálně mi víc jebe no,ale to je tak všechno. Dále byla vodnice,uhm :3 Libovka,párty byla. No a to bych to nebyla já,abych neměla průser s mojí kámoškou že ? Měla jsem spát u ní,no a měla jsem se rodičům ozvat co a jak,já na to zapomněla, a měla jsem 23 zmeškaných hovorů s tím že ten 24 hovor jem zvedla a tatínek mě do telefonu seřval,a oznámil mi,že si pro mě jede .. klub není zrovna blízko :D Druhá strana Prahy no .. No a teď proč jsem nešťastně šťastná,jela jsem tam hlavně z toho důvodu,že mě tam pozval O. , kterýho já miluju,opravdu hodně,no a něco hezkého se mezi náma odehrálo v tom klubu(žádnej sex,nebojte ! :D) a pak venku jsme seděli na lavičce,sami v objetí,a já se cítila krásně,ikdyž jsem měla průser jak hovado,a jel si pro mě tatínek :) Nevím co si o tom,co se událo myslet,nevím,zda to pro něj něco znamenalo,nebo ne,každopádně pro mně to znamenalo celý svět(ano jsem zamilovaná)
No snad jste tento článek trochu pochopili,protože já moc ne :'D Mám furt myšlenky jinde,omlouvám se,že jsem neobíhala,ale vše to napravím,až bude čas .. dooběhnu všechny články,které mě budou zajímat.


Mějte se lásky :*
*Anne

New in Avon

9. října 2013 v 18:43 | *Anne |  -Beauty
Ahoj,tak jsem si zase po delší době objednala spousta kosmetiky z Avon časopisu :) A musím říct,že už teď jsem spokojená,sice mi to dneska přišlo,ale vzhledově a vůní mi to přijde vše skvělé :)
Někomu značka Avon nevyhovuje,ale mě vyhovuje skvěle,společně se značkou Ryor ! ;)Wishlist :3

6. října 2013 v 15:34 | *Anne |  *Anne
Určitě nejsem jediná,kdo má svá přání,teď nemyslím takové ty přání typu..chci kluka,chci psa atd. Myslím tím věci,které si mohu sama koupit,dovolit a udělat si radost :) Některé věci už se mi splnili. Tento wishlist budu postupně aktualizovat :)


Shrnutí září 2013

4. října 2013 v 18:18 | *Anne |  *Diary
(ano,ano na fotce jsem já,ještě fotka z konce prázdnin -,-)

Tak,a další měsíc tohoto roku za námi..všichni víme,že čas letí a vše ubíhá strašně rychle. Mé shrnutí měsíce,ať už blogového měsíce,či mého reálného života najdete v celém článku v bodech :)


Autumn is here :) News

1. října 2013 v 19:29 | *Anne |  *Diary
Ahojky,tímto článkem,který bude trochu delší vás chci naladit na podzimní atmosféru a zároveň si tady zase vyliju srdíčko :)