Listopad 2013

Shrnutí října

18. listopadu 2013 v 17:00 | *Anne |  *Diary
(fotka s Kristiánkem ze čtvrteční návštěvy základky :3 Ksichtík můj,ať žijou školní záchody :D)

Ještě nedávno byl začátek září,a teď už je listopad,já tu však pro vás mám shrnutí října. Tento měsíc hodnotím celkem kladně. No čtěte dále :)

Po 2 týdnech ve škole :')

12. listopadu 2013 v 19:36 | *Anne |  *Diary
Hned ze začátku si pusťte tyto videa ! Jsou to dva celkem kvalitní záznamy z pátečního konceru Hurts :3 ! Brečím u toho .. U prvního videa úplně áách,jsou dokonalí oba dva :3 A u toho druhého jak si tam pak veme tu naší vlajku a hází růže lálálá ! Nejšťastnější !No,a teď už k nadpisu :) Dneska jsem byla po 2 týdnech ve škole se sádrou .. Pecka jako :D Šlapat o berlích ty schody poprvý,no myslela jsem,že mě jebne,přišla jsem i díky velkému provozu na silnicích asi o 10 minut pozdě společně se třema kámošema,kteří na mě čekali u školy,oni mě chtěli vzít na záda,ale já že nééé,že mě neunesou :D ... No pohodička,pak jsme měli volnou hodinu,šli jsme do bufáče,až úúúplně dolů,schody dolů se mi schází líp no,než ty nahoru :) V bufetu byla prdel,1.B se pozná už na kilometry daleko,hlasitější a vtipnější třída s tak super kolektivem není :DD háhá...koupila jsem si Kinder Bueno a Vanilla CocaColu :3 Moje závislosti ! A pak se mělo jít zase až nahoru .. tak já už jem vyšlapala jedny menší schody a teď se za mnou objeví Honza,popadne mě do náruče a už mě nese až nahoru,ty výrazy těch lidí,to bylo vtipný :'D Honzík noo. Mám jenom za dnešek totálně pokreslenou a popsanou sádru :3 Já jí chci na památku :'D to asi nepůjde no. Bude muset stačit fotka. Bylo krásný s těma lidma zase být,několik lidí mě obejmulo se slovy "konečně jsi tady" :')

Jo,a ode dneška už zase budu obíhat o víkendech,nebo když budu mít čas,tak aby jste se nedivili,že vám to nekomentuju každý den :)

No čus,jdu čučet na Moondance Alexander(závislost)
*Anne

Hurts ! :3

11. listopadu 2013 v 16:15 | *Anne |  -Celebrity
V pátek 8.listopadu jsem byla i přes mojí zlomenou nohu na koncertě Hurts v Incheba aréně. Uznejme,že tento zážitek jsem si nemohla nechat ujít ! :3
Krátce o Hurts -> Theo a Adam tvoří britskou alternativní hudbu. Pochazí z Manchesteru. Theo je zpěvák,a Adam je klávesista.
Předkapelou Hurts byla kapela Luno,zpěvačka měla celkem hezký hlas,chvílema trochu zhulený ? Nevím,jak to popsat. Občas kapele blbnul mikrofon a hudba byla chvílema až moc alternativní,ale Hurts jsou též samoní alternativci,takže předkapela byla vybrána dobře,ale mně upřímně nudila.
Když však na pódium vtrhli Hurts bylo vše rázem v pořádku ! Theo nastoupil v kabátě s kapucí,vypadal jak kat,ale sexy kat :3 Adam byl též k sežrání ! Vše se krásně rozjelo,davy šílely a já štěstím skoro brečela ! Zpívali jsme s nimi všechny texty,mával na mně ! Nojo,kdo by si nevšiml mé sádry :D Prostě mi zamával Theo ! Theo mi zamával :33* Ňuňan jeden ! Prostě abych to shrnula. Koncert se strašně moc vyvedl,měla jsem vpodstatě VIP místo pro invalidu,hned vedle pódia,a to jen díky nějakým securiťákům,kteří mi to místo domluvili rawwr :3 :D seděla jsem na židli a židle byla na lavičce. A před lavičkou byo hrazení,kde jsem měla opřenou sádru,takže na mě lidi čuměli jak na debila,ale Theo mi zamával :3 :D Ano opakuju to už po 24676té :D Promiňte. Jo a abych nezapomněla Theo si na konci koncertu vzal naší českou vlajku a hrozně nám děkoval,a že prahu miluje,jo a rozazoval do publika pod sebou bílé růže :3 uhm .. jo a svítili jsme baterkama na mobilu,jako důkaz pro naději :') To bylo,dojemné !
Mám spoustu videí,fotek,pocitů..jen nevím jak to všechno popsat,tak vám sem dám alespoň fotky :)Recenze Planet Spa Body Scrub

8. listopadu 2013 v 13:33 | *Anne |  -Beauty

Ahojky,jelikož jsem doma stále se zlomenou nohou(a bude to tak ještě celý měsíc),tak se strašně nudím. Napadlo mě,že bych také mohla začít dělat recenze.Budu je dělat spíše na věci,na které mám pozitivní názor,no ještě uvidíme :)
Dnešní recenze bude na Body Spa tělový peeling a tělový hydratační krém !
Krátce o značce AVON :
Všechny produkty jsou výhradně na rostlinné bázi při maximálním využití přírodních přípravků, ze kterých se díky složitým technikám daří získávat účinné výtažky.Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech.V rámci svého zaměření zejména na ženy se Avon věnuje i celosvětovým nadacím a podpoře výzkumu rozličných chorob a vývoje léků. Výtěžky z prodeje některých produktů AVON pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

Jsem šikovná holka,neumím chodit :))

6. listopadu 2013 v 11:32 | *Anne |  *Diary
Ahoj,tak se vám zase po dlouhé době ozývám,mám pro vás dobrou zprávu,celý týden vás budu každý den obíhat nejspíš ... A proč ? No to víte. To je taková vtipná historka. Včera u nás byla kámoška,šla jsem jí otevřít branku,když odcházela,no a zakopla jsem o schod a psí hračku..hodila jsem hubu,s kámoškou jsme se smáli žejo,normálka,když někdo hodí hubu,tak se smějeme,to je u nás normální :D No,ale po asi 10 minutách,kdy kámoška odešla,mě začal bolet nárt u pravé nohy,lalala jelo se do Vinohrad a mám ten nárt nalomený,sádru budu mít 4 týdny a týden nemám chodit,mám nechodící sádru totiž...normálně ty nemocnice jsou hrozně depresivní -_- Bojím se tam :( ... No prosě jsem se vám chtěla pochlubit no...jo a dávali mi injekci do břicha -_- :( Bolelo tooo.